W Sejmie złożono dokumenty rejestrujące nowe koło poselskie Kukiz'15-Demokracja Bezpośrednia. W jego skład wejdą: Paweł Kukiz, Stanisław Tyszka, Paweł Szramka, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk. Poinformował o tym poseł Paweł Szramka.