zaloguj się
Dostępność

 
Premier Mateusz Morawiecki (L) podczas uroczystości podpisania umowy w sprawie utworzenia Panteonu Górnośląskiego (fot. PAP/Andrzej Grygiel)

Premier: Panteon Górnośląski będzie pokazywał historię i polskość Śląska

– To ogromna radość uczestniczyć w tym momencie inauguracji takiego projektu. Panteon Górnośląski będzie pokazywał wspaniałą historię Śląska, polskość Śląska. Polski nie byłoby tak pięknej bez Ślązaków i ich umiłowania wiary, ojczyzny, etosu pracy – powiedział premier Mateusz Morawiecki.
Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Gliwice (fot. KPRM)

Premier: Polska gospodarka trzyma się bardzo mocno

– Gratuluję przedsiębiorcom i pracownikom, bo to dzięki nim polska gospodarka trzyma się bardzo mocno – powiedział premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu odwiedził we wtorek firmę Marco w Gliwicach.
Porozumienie na szczycie UE jest niepewne (fot. Shutterstock)

Państwa UE nadal podzielone ws. wieloletniego budżetu

Ministrowie ds. europejskich państw UE, którzy spotkali się w poniedziałek w Brukseli, nie zbliżyli stanowisk w sprawie wieloletniego budżetu UE na lata 2021-2027.
Premier Mateusz Morawiecki opublikował artykuł w „Die Welt” (fot. PAP/Maciej Kulczyński)

Morawiecki w „Die Welt”: Chcemy Europy jako globalnego gracza

Chcemy Europy jako globalnego gracza - pisze w artykule dla wtorkowego wydania dziennika „Die Welt” premier RP Mateusz Morawiecki. Apeluje przy tym o stworzenie takiego wspólnego budżetu, który pomoże Unii stać się m.in. światowym liderem w dziedzinie nowych technologii.

Kalendarz transmisji

PnWtŚrCzPtSoNd
      1 2
 3 4 5 6 7 8 9
 10 11 12 13 14 15 16
 17 18 19 20 21 22 23
 24 25 26 27 28 29 
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych