zaloguj się
Dostępność

 
Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości przyjęcia Zwierzchnictwa Prezydenta RP nad Siłami Zbrojnymi RP (fot. PAP/Radek Pietruszka)

Prezydent Andrzej Duda przyjął zwierzchnictwo nad siłami zbrojnymi

6 sierpnia i 15 sierpnia to daty wpisane w historię polskiego oręża; to właśnie etos walki, heroizmu i zwycięstwa - mówił prezydent Andrzej Duda w czwartek na placu Piłsudskiego w Warszawie podczas uroczystości ponownego objęcia zwierzchnictwa nad siłami zbrojnymi RP.
PAP/Radek Pietruszka

Prezydent: Polacy mają prawo zdecydować, kto ma być ich prezydentem i zdecydowali

Władza pochodzi z woli narodu i naród wyraził swoją wolę w wyborach; to Polacy mają prawo zdecydować, kto ma być ich prezydentem, głową państwa i zdecydowali - powiedział w Sejmie prezydent Andrzej Duda w orędziu po zaprzysiężeniu na drugą kadencję.
(fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP)

Inauguracja II kadencji prezydentury Andrzeja Dudy

Kolumna z prezydentem Andrzejem Dudą wyruszyła w czwartek po godz. 9.30 z Pałacu Prezydenckiego do Sejmu. Andrzej Duda złoży przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym i formalnie rozpocznie drugą kadencję na urzędzie prezydenta RP.
Na stronie prezydent.pl opublikowano podsumowanie pierwszych pięciu lat urzędowania Andrzeja Dudy (fot. KPRP/Jakub Szymczuk)

Prezydent: „Jestem dumny z tego, co udało mi się osiągnąć”

Na stronie prezydent.pl opublikowano podsumowanie pierwszych pięciu lat urzędowania Andrzeja Dudy. „Jestem dumny z tego, co udało mi się osiągnąć” – podkreślił Andrzej Duda przedstawiając sprawozdanie z pierwszej kadencji swojej prezydentury.

Kalendarz transmisji

Sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
      1 2
 3 4 5 6 7 8 9
 10 11 12 13 14 15 16
 17 18 19 20 21 22 23
 24 25 26 27 28 29 30
 31      
07-08-2020
brak zaplanowanych transmisji
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych