zaloguj się
Dostępność

 
Minister zdrowia Adam Niedzielski (fot. PAP/Artur Reszko)

Przy premierze zostanie powołana nowa rada ds. walki z koronawirusem

Przy premierze zostanie powołana rada ds. walki z pandemią, która będzie charakteryzowała się nieco zmienioną formułą w stosunku do tej, z którą mieliśmy do czynienia do tej pory - powiedział w poniedziałek minister zdrowia Adam Niedzielski.
Posiedzenie Nadzwyczajnej Senackiej Komisji ds. Inwigilacji (fot. PAP/Piotr Nowak)

Ekspert Citizen Lab: Mamy pewność, senator Brejza był bardzo szeroko monitorowany

Posiadamy dowody potwierdzające, że z telefonu senatora Krzysztofa Brejzy zostały wykradzione dane – poinformował ekspert z Citizen Lab w Toronto, podczas posiedzenia senackiej komisji nadzwyczajnej ds. Pegasusa.
Premier Mateusz Morawiecki będzie rozmawiał telefonicznie z premier Estonii Kają Kallas (fot.  arch. PAP/Radek Pietruszka)

Premier będzie rozmawiał telefonicznie z premier Estonii

Kwestia bezpieczeństwa w regionie ma być głównym tematem poniedziałkowej rozmowy telefonicznej premiera Mateusza Morawieckiego z premier Estonii Kają Kallas.
Prezydent Andrzej Duda podczas charytatywnych zawodów w narciarstwie alpejskim „12H Slalom Maraton Zakopane 2022” (fot. PAP/Grzegorz Momot)

Prezydent na otwarciu maratonu narciarskiego: To integracja przez sport

– Będąc na tym sportowym wydarzeniu tworzymy coś dobrego – powiedział w niedzielę prezydent Andrzej Duda, inaugurując charytatywny maraton narciarski w Zakopanem.

Kalendarz transmisji

Styczeń 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
      1 2
 3 4 5 6 7 8 9
 10 11 12 13 14 15 16
 17 18 19 20 21 22 23
 24 25 26 27 28 29 30
 31      
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych