zaloguj się
Dostępność

 
(fot. Twitter/KPRM)

Premier: Rodzice zastępczy są superbohaterami

Rodzice zastępczy są superbohaterami, walczącymi z emocjami, nieufnością, traumami, lękami; to jest coś niewyobrażalnego - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas Gali Rodzicielstwa Zastępczego w Wieliczce.
(fot. KPRM/Krystian Maj)

„Obowiązkiem państwa i odpowiedzialnego rządu jest zapewnienie Polakom bezpieczeństwa żywnościowego”

Obowiązkiem państwa i odpowiedzialnego rządu jest zapewnienie Polakom bezpieczeństwa żywnościowego, a polskim rolnikom gwarancji stabilnego prowadzenia upraw, hodowli oraz rozwoju - napisał premier Mateusz Morawiecki.
Akty nominacyjne otrzymało ponad 50 nauczycieli akademickich oraz pracowników nauki i sztuki (fot. źródło: Twitter/KPRP)

Prezydent wręczył nominacje profesorskie

Chciałbym, żeby ktoś przyniósł do Pałacu Prezydenckiego Nobla, zdobytego za pracę naukową prowadzoną w Polsce - powiedział w środę w czasie uroczystości wręczenia nominacji profesorskich prezydent Andrzej Duda.
Premier Mateusz Morawiecki (L) i rosyjski arcymistrz Garri Kasparow (P) (fot. KPRM/Krystian Maj)

Premier Morawiecki spotkał się z Garrim Kasparowem

Rosyjski arcymistrz Garri Kasparow to zaciekły krytyk Kremla, który rozumie, że na Ukrainie toczy się dziś walka o przyszłość wolnego świata - napisał w mediach społecznościowych premier Mateusz Morawiecki po spotkaniu z arcymistrzem szachowym.

Kalendarz transmisji

PnWtŚrCzPtSoNd
       1
 2 3 4 5 6 7 8
 9 10 11 12 13 14 15
 16 17 18 19 20 21 22
 23 24 25 26 27 28 29
 30 31     
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych