zaloguj się
Dostępność
 
Andrzej Duda spotkał się z pracownikami kopalń i bliskimi górników i ratowników zaginionych w katastrofach w „Pniówku” oraz „Zofiówce” (fot. KPRP/Marek Borawski)

„Chciałbym, żeby nikt z cierpiących po tragediach w kopalniach nie czuł się opuszczony”

– Jesteśmy razem; chciałbym, żeby nikt z tych, którzy cierpią po tamtych wydarzeniach, nie miał poczucia, że jest dzisiaj sam czy jest dzisiaj opuszczony – powiedział w kopalni Pniówek prezydent Andrzej Duda.
Premier Mateusz Morawiecki (fot. PAP/Paweł Supernak)

Debata z udziałem premiera na Warsaw Summit

Premier Mateusz Morawiecki weźmie w sobotę udział w debacie pt. „Europa naszych marzeń”, która będzie podsumowaniem dwudniowego spotkania EKR Party Warsaw Summit.
Pełnomocnik rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej RP Stanisław Żaryn (fot. arch. PAP/Mateusz Marek)

Żaryn: Zastraszające Ukrainę działania są w interesie Rosji

Zastraszające Ukrainę działania – takie jak ostatnie drastyczne przesyłki do przedstawicielstw tego kraju – są w interesie Rosji – powiedział pełnomocnik rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej RP Stanisław Żaryn.
Prezydent RP Andrzej Duda (L) i pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda (P) podczas wręczenia odznaczeń państwowych w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych (fot. PAP/Rafał Guz)

Prezydent: Świadectwo osób, które potrafią przełamywać bariery, ma znaczenie fundamentalne

Świadectwo osób, które potrafią przełamywać bariery, cieszyć się życiem, osiągać sukcesy mimo przeszkód, ma znaczenie fundamentalne – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości wręczenia odznaczeń państwowych z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością.

Kalendarz transmisji

Grudzień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
    1 2 3 4
 5 6 7 8 9 10 11
 12 13 14 15 16 17 18
 19 20 21 22 23 24 25
 26 27 28 29 30 31 
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych