zaloguj się
Dostępność
 
Konferencja prasowa w trakcie wizyty w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach (fot. PAP/Michał Meissner)

Premier: Walka z nowotworami musi się wiązać z całym systemem działań

Walka z nowotworami musi się wiązać z całym systemem działań; inwestujemy w nowe leki, wdrażamy najnowsze procedury, bo dobro pacjenta jest dla nas najważniejszym drogowskazem – powiedział premier Mateusz Morawiecki w piątek w Gliwicach.
Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Górny Śląsk (fot. arch. PAP/Marek Zakrzewski)

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Górny Śląsk

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi w piątek Górny Śląsk. Po wizycie w Gliwicach szef rządu pojedzie do niedalekiej Rudy Śląskiej.
Sekretarz stanu w KPRM, pełnomocnik rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej RP Stanisław Żaryn podczas konferencji prasowej (fot. PAP/Marcin Obara)

Żaryn: Rosja przygotowuje kampanię dezinformacyjną o skali międzynarodowej

Rosja przygotowuje kampanię dezinformacyjną o skali międzynarodowej. Ma pokazywać, jakoby państwa UE szykowały się do akcji mobilizacyjnej wśród uchodźców – poinformował sekretarz stanu w KPRM Stanisław Żaryn.
Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z ekspertami na Łotwie (TVP)

Duda: Dzisiaj dążeniem władców Rosji jest przywrócenie wpływów imperium carów

Dzisiaj dążeniem władców Rosji z Władimirem Putinem na czele jest tak naprawdę przywrócenie wpływów imperium carów; sprzeciwiamy się wojnie, zrobimy wszystko, żeby tej wojny u nas nie było – mówił w Rydze prezydent Andrzej Duda.

Kalendarz transmisji

PnWtŚrCzPtSoNd
   1 2 3 4 5
 6 7 8 9 10 11 12
 13 14 15 16 17 18 19
 20 21 22 23 24 25 26
 27 28     
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych