zaloguj się
Dostępność

 
Posłowie PiS Wojciech Szarama (L) i (C) oraz poseł PO Paweł Kowal (P) podczas wspólnego posiedzenia sejmowych Komisji do Spraw Kontroli Państwowej oraz Spraw Zagranicznych (fot. PAP/Rafał Guz)

Połączone komisje rozpoczęły obrady ws. informacji NIK o wizycie w Białorusi

Połączone komisje spraw zagranicznych i kontroli państwowej nie mogły w poniedziałek rozpocząć obrad, gdzie miały wysłuchać prezesa NIK Mariana Banasia ws. grudniowej wizyty delegacji Izby na Białorusi z powodu sporu szefa komisji Wojciecha Szaramy (PiS) z posłami Konfederacji o włożenie maseczek.
Spotkanie prezydenta z ministrami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo w BBN (fot. KPRP/Eliza Radzikowska-Białobrzewska)

Narada prezydenta z ministrami ws. sytuacji wokół Ukrainy

W Biurze Bezpieczeństwa Narodowego trwa narada prezydenta Andrzeja Dudy z przedstawicielami rządu na temat sytuacji wokół Ukrainy.
We wtorek premier spotka się z przewodniczącymi klubów i kół parlamentarnych oraz szefami partii politycznych ws. dalszej walki z COVID-19 (fot. PAP/Leszek Szymański)

Premier zaprosił szefów ugrupowań politycznych na spotkanie ws. walki z pandemią

Premier Mateusz Morawiecki na wtorek zaprosił przewodniczących klubów i kół oraz szefów partii politycznych na spotkanie ws. walki z pandemią COVID-19.
W piątek przed południem w Wiśle zakończyły się dwudniowe konsultacje prezydentów Polski i Ukrainy (fot. Twitter/KPRP/Marek Borawski)

Prezydent: Polska opowiada się za pełną integracją euroatlantycką Ukrainy

Przekazałem prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu, że Ukraina może liczyć na wsparcie naszego kraju; Polska odrzuca koncepcję stref wpływów i opowiada się za pełną integracją euroatlantycką Ukrainy – podkreślił w piątek prezydent Andrzej Duda.