zaloguj się
Dostępność

 
We wtorek premier spotka się z przewodniczącymi klubów i kół parlamentarnych oraz szefami partii politycznych ws. dalszej walki z COVID-19 (fot. PAP/Leszek Szymański)

Premier zaprosił szefów ugrupowań politycznych na spotkanie ws. walki z pandemią

Premier Mateusz Morawiecki na wtorek zaprosił przewodniczących klubów i kół oraz szefów partii politycznych na spotkanie ws. walki z pandemią COVID-19.
W piątek przed południem w Wiśle zakończyły się dwudniowe konsultacje prezydentów Polski i Ukrainy (fot. Twitter/KPRP/Marek Borawski)

Prezydent: Polska opowiada się za pełną integracją euroatlantycką Ukrainy

Przekazałem prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu, że Ukraina może liczyć na wsparcie naszego kraju; Polska odrzuca koncepcję stref wpływów i opowiada się za pełną integracją euroatlantycką Ukrainy – podkreślił w piątek prezydent Andrzej Duda.
(fot. KPRM//Krystian Maj)

Premier: Piąta fala COVID-19 stała się faktem

– Piąta fala COVID-19 stała się faktem; nowych zakażeń na pewno będzie bardzo dużo – powiedział w piątek premier Mateusz Morawiecki.
Szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej Jakub Kumoch (fot. TVP Parlament)

Kumoch: W obliczu zagrożenia Ukraina może liczyć na polskie wsparcie

Szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej Jakub Kumoch poinformował w piątek, że w Wiśle zakończyły się dwudniowe konsultacje prezydentów Polski i Ukrainy – Andrzeja Dudy i Wołodymyra Zełenskiego.

Kalendarz transmisji

Styczeń 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
      1 2
 3 4 5 6 7 8 9
 10 11 12 13 14 15 16
 17 18 19 20 21 22 23
 24 25 26 27 28 29 30
 31      
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych