zaloguj się
Dostępność
 
Premier Mateusz Morawiecki (fot. PAP/Paweł Supernak)

Debata z udziałem premiera na Warsaw Summit

Premier Mateusz Morawiecki weźmie w sobotę udział w debacie pt. „Europa naszych marzeń”, która będzie podsumowaniem dwudniowego spotkania EKR Party Warsaw Summit.
Pełnomocnik rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej RP Stanisław Żaryn (fot. arch. PAP/Mateusz Marek)

Żaryn: Zastraszające Ukrainę działania są w interesie Rosji

Zastraszające Ukrainę działania – takie jak ostatnie drastyczne przesyłki do przedstawicielstw tego kraju – są w interesie Rosji – powiedział pełnomocnik rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej RP Stanisław Żaryn.
Prezydent RP Andrzej Duda (L) i pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda (P) podczas wręczenia odznaczeń państwowych w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych (fot. PAP/Rafał Guz)

Prezydent: Świadectwo osób, które potrafią przełamywać bariery, ma znaczenie fundamentalne

Świadectwo osób, które potrafią przełamywać bariery, cieszyć się życiem, osiągać sukcesy mimo przeszkód, ma znaczenie fundamentalne – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości wręczenia odznaczeń państwowych z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością.
W czwartek Sejm miał głosować nad uchwałą uznającą Rosję za państwo sponsorujące terroryzm (fot. Twitter/@KancelariaSejmu)

W Sejmie burza ws. poprawki PiS do uchwały o uznaniu Rosji za państwo sponsorujące terroryzm

W Sejmie nie odbyło się w czwartek głosowanie nad uchwałą o uznaniu Rosji za państwo wspierające terroryzm. Oburzenie opozycji wywołała poprawka PiS do projektu. Według KO winnym zniszczenia kompromisu jest Antoni Macierewicz.

Kalendarz transmisji

Grudzień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
    1 2 3 4
 5 6 7 8 9 10 11
 12 13 14 15 16 17 18
 19 20 21 22 23 24 25
 26 27 28 29 30 31 
04-12-2022
brak zaplanowanych transmisji
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych