zaloguj się
Dostępność

 
Strona główna » Aktualności

Grodzki o kolejnej publikacji ws. łapówki: Proszę bezkrytycznie nie kupować rewelacji

14:11, 20.01.2020;   autor: akune;   źródło: PAP

– Proszę bezkrytycznie nie kupować rewelacji kolejnych portali – powiedział marszałek Senatu Tomasz Grodzki po publikacji niezalezna.pl, że kolejny świadek zarzuca mu przyjęcie pieniędzy za leczenie. To są bzdury, które prosiłbym zostawić portalom prawicowym i tym, którzy nas hejtują – dodał o zarzutach pod swym adresem.


Podziel się:   Więcej

Portal niezalezna.pl napisał w weekend, że jest 2nowy świadek mówiący o kopertach dla marszałka Grodzkiego” i że 2osiem lat temu prof. Tomasz Grodzki operował ojca pana Marka. Za operację wziął 7 tys. zł”. „Mama wyszła z gabinetu. Zakręciła jej się łza w oku. I powiedziała do nas: +Wiecie, chłopaki, nawet mu powieka nie drgnęła. Wsunął kopertę do szuflady, zamknął i nawet się na mnie specjalnie nie spojrzał+” – cytuje portal swego rozmówcę ze Szczecina.

Grodzki był pytany o w poniedziałek w radiu Zet o te doniesienia, powiedział, że bardzo prosi „bezkrytycznie nie kupować rewelacji kolejnych portali”.

– Bo zastanawiam się, czy ta osoba jest przekupiona, zastraszona czy też kieruje się jakimiś pobudkami ideologicznymi typu nienawiścią do kogoś innego niż PiS – powiedział Grodzki.

Według niego „widać, że ci, którzy instruują te osoby, nie mają pojęcia, bo jeżeli czytam, że +prof. Grodzki poświęcił półtorej minuty, a potem poszliśmy do ordynatora+, to znaczy, że instrukcja była niewłaściwa, bo ja byłem w tym czasie, od 1995 r., ordynatorem tego oddziału, więc nie mogli iść gdzie indziej”. – To są bzdury, które prosiłbym, żeby zostawić portalom prawicowym i tym, którzy nas hejtują, a się tym nie zajmować – dodał.

– Oczywiście, że kompletnie nie mam pojęcia, o co znowu chodzi jakiemuś panu Markowi, Józkowi i innemu. (...) Proszę pamiętać, że przyłapałem ich na próbie fabrykowania dowodów – powiedział.

Dodał, że zgłosił sprawę ABW. – Żeby to zweryfikować, czy to był tylko nieetyczny dziennikarz, czy służby nasze, czy obce, ponieważ pan Staszczyk, do którego przyszedł człowiek z propozycją wypłacenia mu 5 tysięcy, żeby napisał oszczercze pismo na mój temat, zgłosił to mnie i zgłosiliśmy to organom ścigania, ujawnił swoje nazwisko – powiedział Grodzki.

Kalendarz transmisji

PnWtŚrCzPtSoNd
      1 2
 3 4 5 6 7 8 9
 10 11 12 13 14 15 16
 17 18 19 20 21 22 23
 24 25 26 27 28 29 
26-02-2020
  • 5. posiedzenie Senatu – dzień drugi 09:00
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych