zaloguj się
Dostępność
 
Strona główna » Aktualności

Jakub Kumoch: Dziękuję za nagrodę ZPP

22:20, 22.09.2022;   autor: kawi;   źródło: PAP, Twitter

Szef Biura Polityk Międzynarodowej Jakub Kumoch podziękował Związkowi Przedsiębiorców i Pracodawców za przyznaną mu nagrodę Polityka Roku 2022. To wielkie wyróżnienie - podkreślił.


Podziel się:   Więcej

W czwartek podczas uroczystej gali, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców nagrodził podmioty wyróżniające się znaczącymi osiągnięciami w zakresie przedsiębiorczości lub jej wspierania. Docenieni zostali m.in. najlepszy dziennikarz, ekonomista, polityk, a także wyjątkowe firmy.

Jak poinformowano w komunikacie, Politykiem roku 2022 został Jakub Kumoch - Szef Biura Polityki Międzynarodowej Kancelarii Prezydenta RP, „za osobiste zaangażowanie w budowę polsko-ukraińskich relacji i gigantyczny wkład w zacieśnienie współpracy między oboma państwami”.

„Dziękuję ZPP za wielkie wyróżnienie. Jest to nagroda dla polityki zagranicznej prezydenta RP Andrzeja Dudy i całego zespołu BPM KPRP. Poprosiłem swoich współpracowników, dyrektorów Annę Pachlę i Marcina Łapczyńskiego, by to oni w czasie mojego pobytu na szczycie ONZ ją odebrali” - napisał na Twitterze Jakub Kumoch.

Kumoch: Europa ws. Ukrainy mówi jednym głosem: rosyjską agresję należy powstrzymać