zaloguj się
Dostępność

 
Strona główna » Aktualności

„Jest powszechne oczekiwanie kontynuowania misji przez prezydenta Dudę”

09:55, 14.02.2020;   autor: akune;   źródło: PAP

– Sobotnia konwencja podsumuje dorobek tej kadencji prezydenta, a także nakreśli pewne kierunki dotyczące przyszłej działalności – zapowiedział w piątek wiceszef kancelarii prezydenta Paweł Mucha. Jak dodał, w ciągu najbliższych dni przedstawione zostaną wszystkie osoby, które będą działać w sztabie wyborczym Dudy.


Podziel się:   Więcej

W sobotę odbędzie się konwencja PiS, podczas której zostanie zainaugurowana kampania wyborcza prezydenta Andrzeja Dudy.

Przed konwencją Rada Polityczna PiS ma udzielić poparcia kandydaturze urzędującego prezydenta. W czasie konwencji planowane są wystąpienia kandydata, prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz premiera Mateusza Morawieckiego.

Pytany w TVP1 o sobotnią konwencję wiceszef prezydenckiej kancelarii odparł, że zostanie na niej podsumowany dorobek tej kadencji prezydenta, a także nakreślone pewne kierunki dotyczące przyszłej działalności.

– Nie ulega wątpliwości dzisiaj - ja to widzę po spotkaniach krajowych - że jest takie powszechne oczekiwanie kontynuowania misji przez pana prezydenta Andrzeja Dudę – powiedział Mucha.

Dodał, że wystąpień takich jak sobotnie będzie więcej.

Na pytanie o to, kto będzie w sztabie wyborczym, Mucha odparł, że prezydent będzie mówił o tych osobach podczas prezentacji sztabu.

– Być może niekoniecznie wszystkie osoby będą jutro przedstawione. Natomiast można się spodziewać w ciągu kilku dni takiej pełnej informacji dotyczącej osób zaangażowanych, które na bieżąco tę pracę sztabową prowadzą – poinformował.


„Dialog, pokora i spokój”. Spychalski o planie na kampanię Andrzeja DudyInauguracja kampanii wyborczej Andrzeja Dudy 15 lutego

Kalendarz transmisji

PnWtŚrCzPtSoNd
      1 2
 3 4 5 6 7 8 9
 10 11 12 13 14 15 16
 17 18 19 20 21 22 23
 24 25 26 27 28 29 
28-02-2020
brak zaplanowanych transmisji
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych