zaloguj się
Dostępność
 
Strona główna » Aktualności

Kancelaria Prezydenta po meczu z Argentyną: Dziękujemy za emocje i gratulujemy wyjścia z grupy

23:46, 30.11.2022;   autor: kawi;   źródło: PAP

Dziękujemy za emocje i gratulujemy wyjścia z grupy, kibicujemy dalej! - podkreśliła Kancelarii Prezydenta po meczu Polski z Argentyną. Para prezydencka - Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda - obejrzała mecz razem z zawodnikami klubu Delta Warszawa i kadetami liceum wojskowego w Wołominie.


Podziel się:   Więcej

W środę odbył się mecz fazy grupowej Mistrzostw Świata piłki nożnej, w którym Polska przegrała z Argentyną 2:0. Mimo to, polska reprezentacja zapewniła sobie awans do fazy pucharowej - pomógł w tym wynik rozgrywanego jednocześnie spotkania pozostałych drużyn grupy, Meksyku z Arabią Saudyjską - 2:1. Kolejnym rywalem Polski w 1/8 finału będzie Francja.

„Dziękujemy za emocje i gratulujemy wyjścia z grupy. Kibicujemy dalej!” - czytamy we wpisie Kancelarii Prezydenta na Twitterze opublikowanym po meczu.

Jak poinformowano w komunikacie na stronie Kancelarii, prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda obejrzeli mecz w towarzystwie zawodników klubu sportowego Delta Warszawa i kadetów z I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie.