zaloguj się
Dostępność

 
Strona główna » Aktualności

Michał Moskal szefem gabinetu politycznego wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego

12:59, 26.10.2020;   autor: akune;   źródło: PAP

Szef Forum Młodych PiS oraz dyrektor biura prezydialnego partii Michał Moskal został szefem gabinetu politycznego wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego – wynika z informacji zamieszczonej na stronie internetowej kancelarii premiera.


Podziel się:   Więcej

Szef PiS Jarosław Kaczyński wszedł w skład Rady Ministrów w efekcie rekonstrukcji rządu, która odbyła się na przełomie września i października.

Kaczyński w randze wicepremiera stanął na czele Komitetu Rady Ministrów ds. Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych.

W skład komitetu wchodzą też ministrowie: obrony, sprawiedliwości, spraw wewnętrznych, spraw zagranicznych i koordynator służb specjalnych.


Zakres kompetencji Jarosława Kaczyńskiego. Jest rozporządzenie premiera

Na stronie internetowej kancelarii premiera pojawiła się informacja, że szefem gabinetu politycznego został Michał Moskal.v


Spychalski: Obecność Jarosława Kaczyńskiego w rządzie usprawni jego działanie
Moskal podał, że jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim specjalizującym się w prawnych aspektach cyberbezpieczeństwa. Ukończył m.in. International Law of Cyber Operations w ośrodku NATO w Estonii.

Wcześniej pracował w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwie Obrony Narodowej. Od 2018 r. jest Radnym Dzielnicy Żoliborz oraz wiceprzewodniczącym Komisji Budżetu i Mieszkalnictwa.


Prezydent Duda dokonał zmian w składzie Rady Ministrów

Kalendarz transmisji

Listopad 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
       1
 2 3 4 5 6 7 8
 9 10 11 12 13 14 15
 16 17 18 19 20 21 22
 23 24 25 26 27 28 29
 30      
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych