zaloguj się
Dostępność
 
Strona główna » Aktualności

Pierwsza dama zaprasza na dobroczynny kiermasz Stowarzyszenia Małżonków Szefów Misji Dyplomatycznych

18:49, 26.11.2022;   autor: msies;   źródło: PAP

Pierwsza dama Agata Kornhauser–Duda zaprasza na dobroczynny kiermasz organizowany przez Stowarzyszenie Małżonków Szefów Misji Dyplomatycznych SHOM 4 grudnia w Warszawie – poinformowała w mediach społecznościowych Kancelaria Prezydenta RP.


Podziel się:   Więcej

Kancelaria Prezydenta opublikowała w sobotę na Twitterze wpis, do którego załączono nagranie, w którym Agata Kornhauser–Duda zaprasza do udziału w Międzynarodowym Kiermaszu Dobroczynnym organizowanym przez Stowarzyszenie Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych SHOM.

– Stowarzyszenie Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych SHOM organizuje w Warszawie już po raz 15 Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny. Jako jego honorowa patronka mam ogromną przyjemność zaprosić do udziału w tym wydarzeniu. Podczas zeszłorocznego bazaru zebrane środki pieniężne otrzymało kilkadziesiąt polskich organizacji charytatywnych, wspierających dzieci, seniorów, chorych i osoby niepełnosprawnych – poinformowała w nagraniu Kornhauser–Duda.

Zachęciła do udziału w „spotkaniu ludzi dobrej woli, którzy w okresie przedświątecznym solidaryzują się z osobami cierpiącymi i borykającymi się z życiowymi problemami”. „Pamiętajmy o tych, którzy oczekują na nasz gest wsparcia i pomocną dłoń. Nadchodzący czas jest wyjątkowo sprzyjającą chwilą by otworzyć serca i okazać wrażliwość na potrzeby bliźnich. Bazar oferuje szeroką gamę produktów spożywczych i rękodzieła z różnych stron świata. Możemy nabyć ciekawe i oryginalne upominki, które z pewnością ucieszą naszych bliskich i przyjaciół” – wskazała.

Kiermasz odbędzie się 4 grudnia na warszawskim Torwarze. „Pomóżmy stowarzyszeniu SHOM pomagać innym” – zaapelowała w sobotę Pierwsza Dama.

Kalendarz transmisji

PnWtŚrCzPtSoNd
   1 2 3 4 5
 6 7 8 9 10 11 12
 13 14 15 16 17 18 19
 20 21 22 23 24 25 26
 27 28     
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych