zaloguj się
Dostępność

 
Strona główna » Aktualności

Pierwsza Dama zaprasza na kiermasz charytatywny SHOM

22:29, 02.12.2019;   autor: msies;   źródło: tvp.info, KPRP

Pierwsza Dama zaprasza do udziału w 12. Międzynarodowym Kiermaszu Charytatywnym SHOM, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 8 grudnia w Hotelu Marriott w Warszawie. Środki zebrane w czasie akcji zostaną przekazane dla najbardziej potrzebujących.


Podziel się:   Więcej

– W imieniu własnym oraz działającego w naszym kraju Stowarzyszenia Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych (SHOM) akredytowanych w Polsce mam ogromną przyjemność zaprosić państwa do udziału w 12. Międzynarodowym Kiermaszu Charytatywnym – powiedziała Agata Kornhauser-Duda w specjalnym spocie opublikowanym na stronie kancelarii prezydenta.

Poinformowała, że wydarzenie będzie miało miejsce w niedzielę, 8 grudnia od godz. 10:00 do 18:00 w Hotelu Marriott w Warszawie.

– Jest to olbrzymie przedsięwzięcie mające na celu niesienie pomocy osobom najbardziej potrzebującym – dzieciom, seniorom, chorym i niepełnosprawnym – którzy objęci są opieką różnych organizacji działających w Polsce – wyjaśniła pierwsza dama.

Jak dodała, „w przededniu zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, jesteśmy wyjątkowo wrażliwi na potrzeby innych”. – Postarajmy się więc, w miare naszych możliwości, wziąć udział w tej akcji – dodała. – Miejmy w sercach i myślach tych, dla których los okazał się mniej łaskawy – podkreśliła prezydentowa.

Podczas kiermaszu będzie można zakupić produkty i rękodzieło z różnych stron świata. – Można też nabyć oryginalne upominki dla najbliższych i przyjaciół na nadchodzące święta – zachęca Agata Kornhauser-Duda.


Pierwsza Dama zachęca do odwiedzenia XI Kiermaszu Dobroczynnego SHOM