zaloguj się
Dostępność

 
Strona główna » Aktualności

Posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Omówiono sytuację epidemiczną

22:24, 22.10.2020;   autor: akune;   źródło: PAP, Twitter

W piątek o godz. 11.00 odbędzie się konferencja prasowa podsumowująca ustalenia Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego – poinformował w czwartek wieczorem rzecznik prasowy rządu Piotr Müller po zakończeniu posiedzenia zespołu.


Podziel się:   Więcej

„Zakończyło się posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, na którym omówiono aktualną sytuację epidemiczną oraz kolejne działania w walce z epidemią koronawirusa. Jutro o godz. 11:00 odbędzie się konferencja prasowa podsumowująca ustalenia zespołu” – napisał na Twitterze rzecznik rządu.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa podało na Twitterze, że „sytuacja epidemiczna w kraju oraz kolejne działania w walce z epidemią były tematami posiedzenia Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego pod przewodnictwem premiera Mateusza Morawieckiego”.

Premier Mateusz Morawiecki jeszcze w środę poinformował, że będzie rekomendował Rządowemu Zespołowi Zarządzania Kryzysowego, by od przyszłego tygodnia nauczanie w wyższych klasach szkół podstawowych odbywało się zdalnie lub w sposób hybrydowy.

Ponadto z uwagi na dużą liczbę powiatów czerwonych będzie także rekomendował, by cała Polska od soboty była strefą czerwoną.


Sejm uchwalił przepisy mające usprawnić walkę z COVID-19


Sejm przyjął informację premiera ws. stanu przygotowań państwa do walki z pandemią
Ministerstwo Zdrowia podało w czwartek, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 12 107 osób, zmarło 168 osób.

To najwięcej zakażeń i zgonów od początku epidemii – podał resort zdrowia.


Müller: Decyzja o objęciu całego kraju czerwoną strefą praktycznie pewna


Morawiecki: Zachęcam do zainstalowania aplikacji Stop COVID