zaloguj się
Dostępność
 
Strona główna » Aktualności

Premier po spotkaniu w Przecławiu otrzymał od dziewczynki rysunek o Polskim Ładzie

07:32, 27.09.2021;   autor: akune;   źródło: PAP, Facebook

Premier Mateusz Morawiecki, który brał udział w niedzielę w spotkaniu w Przecławiu na temat Polskiego Ładu, otrzymał po nim od kilkuletniej dziewczynki rysunek na ten temat. „Piękny, optymistyczny obraz” – ocenił szef rządu rysunek, na którym widać wielodzietną rodzinę, która spaceruje po parku.


Podziel się:   Więcej

W niedzielę w Domu Kultury w Przecławiu (woj. podkarpackie) odbyło się spotkanie z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego w ramach programu Polski Ład.

– Nie zostawiamy samorządów samych sobie, tworzymy programy, fundusze, bo wszystkich traktujemy równo; nasi poprzednicy w swojej polityce nie dostrzegali mniejszych miast, patrzyli tylko na wielkie metropolie – mówił m.in. Morawiecki podczas tego spotkania.

Po południu premier dodał na Facebooku wpis powiązany z tym spotkaniem. „Zanim szerzej napiszę na temat ważnego spotkania w Przecławiu poświęconego Polskiemu Ładowi, chciałbym się na szybko podzielić wspaniałym upominkiem, jaki tam otrzymałem od kilkuletniej dziewczynki” – napisał Morawiecki.

„To rysunek, który przedstawia życie rodziny w Polsce po zrealizowaniu Polskiego Ładu - jak widać dziecięca wyobraźnia pracuje. Piękny, optymistyczny obraz” – ocenił, dodając, że wierzy, że tak właśnie będzie.


Premier: Polski Ład to program sprawiedliwy, skierowany także dla polskiej klasy średniej
Rysunek, który premier otrzymał od dziewczynki, przedstawia wielodzietną rodziną. Rodzina spaceruje w słoneczny dzień po parku. Na rysunku widnieje napis „Polski Ład”.Premier: Zamieniliśmy puste obietnice na realizację zadań. Nie zwalniamy tempa

Kalendarz transmisji

Grudzień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
    1 2 3 4
 5 6 7 8 9 10 11
 12 13 14 15 16 17 18
 19 20 21 22 23 24 25
 26 27 28 29 30 31 
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych