zaloguj się
Dostępność

 
Strona główna » Aktualności

Premier podziękował pracownikom służby zdrowia za walkę z pandemią

13:48, 07.04.2021;   autor: msies;   źródło: PAP

W Światowym Dniu Zdrowia premier Mateusz Morawiecki podziękował lekarzom, medykom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym za walkę z pandemią koronawirusa. „Róbcie dalej to, co potraficie najlepiej, a my zrobimy wszystko, żeby wam w tym pomóc” – zapewnił szef rządu.


Podziel się:   Więcej

7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia.

„Od wybuchu epidemii koronawirusa hierarchia naszych potrzeb uległa zmianom, ale jednym z priorytetów, który pozostał na jednym z najważniejszych miejsc w życiu każdego człowieka, jest właśnie zdrowie” – napisał w środę na Facebooku premier.

Morawiecki podkreślił, że w dobie pandemii wszystkie osobiste aktywności oraz działania międzynarodowych instytucji i polityka państw na całym świecie podporządkowana jest ochronie zdrowia, a jego misją jako szefa rządu jest zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego Polaków.

W takim dniu jak ten nasze wyrazy wdzięczności i podziękowania należą się przede wszystkim ludziom, bez których codzienna walka z koronawirusem nie byłaby możliwa. Lekarzom, medykom, pielęgniarkom, sanitariuszom, ratownikom medycznym i funkcjonariuszom każdego szczebla polskiej służby zdrowia” – napisał szef rządu.

„Rok temu wszyscy biliśmy Wam brawo, licząc, że epidemia szybko się skończy. Dziś, gdy wkraczamy w drugi rok walki z koronawirusem, dziękuję w imieniu wszystkich, którym ratujecie zdrowie i życie. Róbcie dalej to, co potraficie najlepiej, a my zrobimy wszystko, żeby Wam w tym pomóc” – dodał Morawiecki.


Prezydent z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia: dziękuję za wspaniałą, ofiarną postawę

Kalendarz transmisji

Kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
    1 2 3 4
 5 6 7 8 9 10 11
 12 13 14 15 16 17 18
 19 20 21 22 23 24 25
 26 27 28 29 30  
16-04-2021
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych