zaloguj się
Dostępność

 
Strona główna » Aktualności

Prezydent odwiedził gorzowski zakład fryzjerski

00:17, 30.05.2020;   autor: msies;   źródło: PAP, prezydent.pl

Prezydent Andrzej Duda odwiedził w piątek woj. lubuskie; w Gorzowie Wielkopolskim spotkał się m.in. z panią Sylwią, właścicielką zakładu fryzjerskiego. Firma skorzystała z pomocy w ramach tarczy antykryzysowej; dziś znów przyjmuje klientów.


Podziel się:   Więcej

Prezydent odwiedził także Międzyrzecze, gdzie wziął udział w w uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej powstanie pierwszych organów administracji polskiej na Ziemi Lubuskiej. – Mam nadzieję, że w najbliższych dniach już będziemy spokojnie mogli je zdjąć i w miejscach publicznych, na zewnątrz, przebywać bez maseczek – powiedział prezydent.

– Mam nadzieję, że wyjdziemy z tego kryzysu, że poradzimy sobie z tym; że działając wspólnie, bez awantur, tylko ze spokojem, konsekwentnie, na prostej zasadzie: praca – nie kłótnia, miejsca pracy – nie awantura. I wzajemne wsparcie i poczucie solidarności – damy sobie radę z tym kryzysem, który nas dotknął – mówił podczas swojego wystąpienia.

Wczoraj Andrzej Duda podkreślał, że kryzys wywołany pandemią koronawirusa dotknie wszystkie państwa, a obecnie należy dać Europie „nowy impuls” do rozwoju gospodarczego. Jak mówił, Europa na nowo powinna stać się wielkim warsztatem produkcyjnym.

Prezydent chce zwolnienia z ZUS dla wszystkich przedsiębiorców