zaloguj się
Dostępność

 
Strona główna » Aktualności

Prezydent spotkał się z liderami stowarzyszenia OdNowa RP

22:29, 13.10.2021;   autor: kawi;   źródło: PAP

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z liderami stowarzyszenia OdNowa RP, na czele z prezesem Marcinem Ociepą, rozmowa dotyczyła priorytetów programowych i funkcjonowania Stowarzyszenia w ramach koalicji Zjednoczonej Prawicy - przekazała w środę Kancelaria Prezydenta.


Podziel się:   Więcej

„Prezydent Andrzej Duda spotkał się z liderami stowarzyszenia OdNowa RP, na czele z prezesem Marcinem Ociepą. Tematem: priorytety programowe i funkcjonowanie Stowarzyszenia w ramach koalicji Zjednoczonej Prawicy” - poinformowała w środę wieczorem na Twitterze Kancelaria Prezydenta.

Na początku września byli politycy związani z Porozumieniem Jarosława Gowina - oprócz Marcina Ociepy, również posłowie: Anna Dąbrowska-Banaszek, Grzegorz Piechowiak, Wojciech Murdzek, Andrzej Gut-Mostowy oraz senator Tadeusz Kopeć powołali stowarzyszenie OdNowa RP, które ma działać w ramach Zjednoczonej Prawicy i klubu PiS.

W poniedziałek prezydent Duda spotkał się z kierownictwem Partii Republikańskiej w tym prezesem Adamem Bielanem. W spotkaniu wzięli udział również m.in. wiceszef Ministerstwa Aktywów Państwowych Karol Rabenda, posłowie: Kamil Bortniczuk i Jacek Żalek. Według KPRP tematem rozmów były plany działań tej partii w ramach Zjednoczonej Prawicy i współpracy z prezydentem w zakresie projektów legislacyjnych.


Prezydent: Trzeba tworzyć równe szanse i warunki dla wszystkich

Kalendarz transmisji

Październik 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
     1 2 3
 4 5 6 7 8 9 10
 11 12 13 14 15 16 17
 18 19 20 21 22 23 24
 25 26 27 28 29 30 31
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych