zaloguj się
Dostępność

 
Strona główna » Aktualności

Prezydent złożył mamom życzenia z okazji ich święta

07:46, 26.05.2020;   autor: msies;   źródło: KPRP, PAP

Wszystkim mamom życzę tego co najwspanialsze, jak najmniej trosk, radości z życia oraz zadowolenia z pociech - powiedział prezydent Andrzej Duda z okazji obchodzonego we wtorek Dnia Matki. Moja mama odegrała ogromną rolę w moim życiu - podkreślił.


Podziel się:   Więcej

Prezydent w opublikowanym nagraniu w serwisie YouTube złożył życzenia wszystkim mamom w dniu ich święta. Podkreślał także, jak dużą rolę odegrała w jego życiu mama.

– Mimo tego, że to tata teoretycznie poświęcał mi więcej czasu, mama była zawsze taką moją ostoją. W trudnych chwilach wiedziałem zawsze, że będę miał w mojej mamie oparcie i zawsze to oparcie w mojej mamie było. Moja mama jest też osobą niezwykle wierzącą, ona ma sama w sobie takie ogromne oparcie duchowe w wierze, przez to pewnie jest tak bardzo mocna – powiedział prezydent.

Podkreślił, że pomimo trudnych chwil zawsze potrafiła być opoką. – Moja mama jest osobą maleńką ciałem, ale wielką duchem - dodał.

Prezydent przyznał, że zawsze mógł liczyć na mądrość swojej mamy, co - jak mówił - najbardziej docenił, kiedy był dorosłym człowiekiem. – Mam nadzieję, że mama wie, że syn zawsze o niej pamięta, bo rzeczywiście jest wielką osobą w moim życiu i odegrała w nim ogromną rolę - powiedział.