zaloguj się
Dostępność

 
Strona główna » Aktualności

Senat będzie nadal pracował w sposób hybrydowy

21:41, 24.10.2020;   autor: akune;   źródło: PAP, Twitter

– Marszałek Senatu Tomasz Grodzki, w porozumieniu z szefami klubów, będzie zachęcał senatorów do udziału w najbliższym posiedzeniu Izby oraz w posiedzeniach komisji w sposób zdalny – powiedziała wicedyrektor Centrum Informacyjnego Senatu Anna Godzwon.


Podziel się:   Więcej

Ponadto, jak zaznaczyła, Senat będzie nadal pracował w sposób hybrydowy i zostaną utrzymane dotychczasowe obostrzenia, dotyczące m.in. noszenia maseczek, zachowywania dystansu oraz mycia i dezynfekcji rąk.

– Podczas posiedzenia będzie pracowała minimalna liczba pracowników Kancelarii Senatu konieczna do jego przeprowadzenia – dodała Godzwon.

Według niej nie będzie ograniczenia obecności dziennikarzy, choć – jak wskazała – redakcje są zachęcane, by wysyłać ich do Senatu możliwie jak najmniejszą liczbę, niezbędną do obsługi tego wydarzenia oraz stosowania się do obowiązujących obostrzeń i zaleceń.

Centrum Informacyjne Senatu poinformowało w komunikacie, że obsługa prasowa posiedzenia Senatu jak również wejście do kompleksu budynków parlamentu będzie możliwa tylko dla ograniczonej liczby osób.

„Przedstawiciele mediów, posiadający stałe i okresowe akredytacje prasowe proszeni są o pobieranie jednorazowych kart wstępu w biurze przepustek. Bez nich wstęp do Senatu nie będzie możliwy” – zaznaczono.

Osoby, które nie posiadają stałych lub okresowych kart wstępu proszone są o zgłaszanie się pod adresem dpr@senat.gov.pl.

CIS zaapelowało też do dziennikarzy, fotoreporterów i pracowników obsługi technicznej o zachowywanie dystansu, częste korzystanie z płynu do dezynfekcji rąk oraz zakrywanie ust i nosa.


Premier: Od soboty cała Polska w czerwonej strefie

Kalendarz transmisji

Listopad 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
       1
 2 3 4 5 6 7 8
 9 10 11 12 13 14 15
 16 17 18 19 20 21 22
 23 24 25 26 27 28 29
 30      
godziny transmisji mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych