zaloguj się
Dostępność

 
Strona główna » Aktualności

Spotkanie pierwszej damy z prezesem „Teraz Polska"

22:16, 13.05.2021;   autor: akune;   źródło: KPRP

W czerwcu br. w Pałacu Prezydenckim odbędzie się gala XXXI edycji Konkursu „Teraz Polska”. Małżonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda i sekretarz stanu w KPRP minister Adam Kwiatkowski gościli w czwartek Krzysztofa Przybyła, prezesa Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska".


Podziel się:   Więcej

Konkurs realizowany jest w 3 kategoriach: Najlepsze Produkty, Usługi i Przedsięwzięcia Innowacyjne. Branżowe Komis konkursu 49 podmiotów. To z tego grona zostaną wyłonieni laureaci.

O zdobycie Godła „Teraz Polska” będą ubiegać się: 24 produkty, 20 usług i 5 innowacji.

Jak co roku, wśród nominowanych znalazły się przedsiębiorstwa z wielu branż, między innymi biotechnologicznej, OZE, informatycznej, finansowej, medycznej, budowlanej, elektrotechnicznej, bezpieczeństwa czy edukacyjnej.

Nie zabrakło oczywiście innowacji. Wszystkie zgłoszenia łączy wysoka jakość i polskie pochodzenie. Lista nominowanych w tegorocznej edycji znajduje się na stronie internetowej terazpolska.pl.je Ekspertów zdecydowały o zakwalifikowaniu do ścisłego finału


Prezydent do laureatów konkursu „Teraz Polska”: „Z pandemii Polska może wyjść wzmocniona”
W tegorocznej edycji poznamy laureata nowej kategorii.

Za wybitne osiągnięcia w nauce, kulturze lub sporcie, które przyczyniają się do propagowania wizerunku Polski na świecie, statuetkę odbierze „Młody Promotor Polski".


30. edycja konkursu „Teraz Polska”. Laureatom wręczono nagrody