zaloguj się
Dostępność

 
Strona główna » Aktualności

„Wielu sukcesów i satysfakcji z postępów uczniów”. Życzenia pary prezydenckiej dla nauczycieli

15:23, 14.10.2019;   autor: akune, msies;   źródło: KPRP

„W Dniu Edukacji Narodowej przekazujemy wszystkim pedagogom i pracownikom oświaty w kraju i za granicą najserdeczniejsze gratulacje, wyrazy szacunku i wdzięczności wraz z najlepszymi życzeniami” – napisali prezydent Andrzej Duda i pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda na stronie internetowej kancelarii prezydenta w związku z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.


Podziel się:   Więcej

„Chcemy dziś podziękować za Państwa wielką i wspaniałą pracę. Dziękujemy za codzienne wysiłki, których wymaga sztuka uczenia. Za zaangażowanie w rozwój wiedzy i rozwój osobisty dzieci i młodzieży. Za przekazywanie im umiejętności społecznych i postaw patriotycznych. Za lekcje i za indywidualne rozmowy, które są nie mniej ważne, zwłaszcza dla dorastających wychowanków” – napisali Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.

„Wiemy, jak trudna i niezmiernie odpowiedzialna jest to praca. Zawód, który Państwo wybrali, jest służbą publiczną ogromnie ważną dla całego naszego społeczeństwa. Tym bardziej dziękujemy za mądrość, doświadczenie i serce, które Państwo w tę pracę wkładają“ – dodali.

„Szanowni Państwo! Z okazji dzisiejszego święta chcemy pogratulować wszystkich osiągnięć osobistych: awansów zawodowych, zdobytych wyróżnień i nagród, uznania i autorytetu, jakim cieszą się Państwo jako nauczyciele. Gratulujemy również dokonań Państwa uczniów: dobrych stopni na świadectwach, laurów w olimpiadach i konkursach, powodzenia w rekrutacji do wybranych szkół średnich i uczelni. W dużej mierze są to przecież także Państwa osiągnięcia” – podkreślili.

„Życzymy Państwu wielu kolejnych sukcesów i bardzo wiele codziennej satysfakcji z postępów uczniów, z ich rozwoju i dojrzewania. Życzymy także wiele spokoju, życzliwości, oparcia w Państwa domach rodzinnych, wśród bliskich i przyjaciół” – napisała para prezydencka.


Podwyżki dla nauczycieli od 1 września. Ustawa z podpisem prezydentaSzef MEN: Do zmian w oświacie należy podejść rozważnie