zaloguj się
Dostępność

 
Strona główna » Aktualności

„Żadna myśl, słowo czy gest, nie potrafią oddać rozpaczy”

12:14, 05.12.2019;   autor: msies;   źródło: PAP

Łączę się w bólu z rodzinami i bliskimi ofiar tragedii w Szczyrku; składam wyrazy szacunku i podziękowania wszystkim, którzy uczestniczą w akcji ratunkowej - napisał marszałek Senatu Tomasz Grodzki.


Podziel się:   Więcej

Do wybuchu gazu doszło w środę wieczorem w domu jednorodzinnym w Szczyrku.

Wojewoda śląski Jarosław Wieczorek poinformował w czwartek przed południem, że znaleziono kolejne dwie ofiary wybuchu gazu w Szczyrku. W sumie w eksplozji zginęło osiem osób; wśród ofiar wybuchu gazu jest czworo dorosłych i czworo dzieci - poinformował wojewoda.

Za pośrednictwem Twittera kondolencje bliskim ofiar złożył marszałek Senatu Tomasz Grodzki. „Łączę się w bólu z rodzinami i bliskimi ofiar tragedii w Szczyrku i składam wyrazy szacunku i podziękowania wszystkim, którzy uczestniczą w akcji ratunkowej” - napisał marszałek Senatu.

Marszałek Sejmu złożyła kondolencje bliskim ofiar na Twitterze. „Bliskim ofiar tego bezmiernego nieszczęścia w Szczyrku, składam wyrazy głębokiego współczucia i wsparcia w chwili tak strasznej tragedii. Żadna myśl, słowo czy gest nie potrafią oddać tej rozpaczy, którą odczuwamy. Jedyne co możemy jeszcze uczynić, jest zachowanie pamięci o nich” - napisała Witek.

Prezydent: łączę się w żalu i modlitwie z bliskimi ofiar wybuchu gazu w Szczyrku