zaloguj się
Dostępność

 
Strona główna » Zobacz koniecznie » FOTO » Wybory prezydenckie 2020

Wybory prezydenckie 2020

W Polsce odbywają się w niedzielę wybory prezydenckie 2020 	(fot. PAP/DAREK DELMANOWICZ)
W Polsce odbywają się w niedzielę wybory prezydenckie 2020 (fot. PAP/DAREK DELMANOWICZ)
Zdjęcia w galerii:
W Polsce odbywają się w niedzielę wybory prezydenckie 2020 	(fot. PAP/DAREK DELMANOWICZ)
PKW podało wyniki frekwencji w wyborach prezydenckich na godz. 12:00 (fot. PAP/Mateusz Marek)
Prezydent RP Andrzej Duda (C) z małżonką, Agatą Kornhauser-Dudą (P) podczas głosowania, w lokalu wyborczym w Krakowie (fot.  PAP/Łukasz Gągulski)
remier Mateusz Morawiecki (P) podczas głosowania w lokalu wyborczym przy ul. Spartańskiej w Warszawie (fot. PAP/Paweł Supernak)
Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki (L) wraz z żoną Joanną (P) podczas głosowania w lokalu wyborczym, 28 bm. w Szczecinie (fot. 	PAP/Marcin Bielecki)
Marszałek Sejmu Elżbieta Witek podczas głosowania w lokalu wyborczym nr 10 we Wrocławiu (fot. 	PAP/Maciej Kulczyński)
Poseł Parlamentu Europejskiego, kandydat Lewicy w wyborach prezydenckich Robert Biedroń (C) w lokalu wyborczym w Warszawie (fot. 	PAP/Marcin Obara)
Kandydat Konfederacji w wyborach prezydenckich Krzysztof Bosak (P) z żoną Kariną (L)  w lokalu wyborczym w XXX LO im. Jana Śniadeckiego w Warszawie (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)
Kandydat na prezydenta RP Szymon Hołownia (P) z małżonką Urszulą Brzezińską-Hołownią (L) podczas głosowania w jednym z lokali wyborczych w Otwocku k. Warszawy (fot. PAP/Leszek Szymański)
Prezes PSL, kandydat w wyborach prezydenckich Władysław Kosiniak-Kamysz (P) z żoną Pauliną (L) podczas głosowania, w lokalu wyborczym w Zręczycach (gm. Gdów) (fot. PAP/Jacek Bednarczyk)
Prezydent Warszawy, kandydat w wyborach prezydenckich Rafał Trzaskowski (C-P) z małżonką Małgorzatą Trzaskowską (C-L) podczas głosowania w lokalu wyborczym przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie (fot. 	PAP/Piotr Nowak)
Kandydat Unii Pracy na urząd prezydenta Waldemar Witkowski (L) podczas głosowania, w lokalu wyborczym w Poznaniu (fot.  PAP/Marek Zakrzewski)